Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

od 8,98 €

ks
HELM

Uchycení kolejnice na stěnu HELM slouží k pečlivému ukotvení kolejnice nebo oblouku. Doporučujeme jej pro použití na fasádu či stěnu, případně do konstrukce. Vždy je důležité, aby daný povrch byl rovný, případně mít jeho vyrovnání zajištěno tak, aby posuvné vrata nebo dveře měly svůj plynulý chod. viac

Kód produktu: 102288 Doprava a platba

Upevnění kolejnice na stěnu HELM

Uchytenie koľajnice na stenuHELM Agrar slúži na starostlivé ukotvenie koľajnice. Montáž na strop prevedieme pomocou skrutiek a hmoždín alebo ju pripevníme pomocou skrutiek k oceľovej konštrukcii.

Správne rozostupy medzi jednotlivými uchyteniami je 75 cm. Doporučujeme teda upevňovať jednotlivé uchytenia podľa odporúčanej dĺžky.

Všetky komponenty na posuvné dvere, ako koľajnice, pojazdy, príruby alebo dorazy nájdete v kategórii kovanie na posuvné dvere. Pokiaľ potrebujete posuvný systém s týmto uchycením, musia byť všetky komponenty v rovnakom variante HELM. Všetky komponenty k posuvným systémom nájdete v kategórii kovania na posuvné dvere

Pokiaľ si neviete rady s výberom správneho kovania, máme špeciálne vytvorený článok Sprievodca výberom kovania pre posuvné dvere. 

Parametre
Materiál Oceľ žlto pasivovaná
Produktový rad HELM
Použitie do Interiér (domáce prostredie), Exteriér (vonkajšie prostredie)
Veľkosť/Typ 100, 300, 400, 500
Spôsob ukotvenia Na stenu