Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

od 8,42 €

ks
HELM

Uchycení kolejnice na strop HELM je použitelné pouze v případě, že daný strop staticky odpovídá požadovanému zatížení dveří či vrat. Slouží k pečlivému ukotvení kolejnice nebo oblouku. Montáž na strop provedeme pomocí vrutů a hmoždin nebo ji připevníme pomocí šroubů k ocelové konstrukci. viac

Kód produktu: 2-102288 Doprava a platba

Uchycenie koľajnice na strop HELM

Uchytenie koľajnice na strop HELM Agrar slúži na starostlivé ukotvenie koľajnice. Montáž na strop prevedieme pomocou skrutiek a hmoždín alebo ju pripevníme pomocou skrutiek k oceľovej konštrukcii.

Správne rozostupy medzi jednotlivými uchyteniami je 75 cm. Doporučujeme teda upevňovať jednotlivé uchytenia podľa odporúčanej dĺžky.

Všetky komponenty na posuvné dvere, ako koľajnice, pojazdy, príruby alebo dorazy nájdete v kategórii kovanie na posuvné dvere. Pokiaľ potrebujete posuvný systém s týmto uchycením, musia byť všetky komponenty v rovnakom variante HELM. Všetky komponenty k posuvným systémom nájdete v kategórii kovania na posuvné dvere

Pokiaľ si neviete rady s výberom správneho kovania, máme špeciálne vytvorený článok Sprievodca výberom kovania pre posuvné dvere. 

Parametre
Materiál Oceľ žlto pasivovaná
Produktový rad HELM
Použitie do Interiér (domáce prostredie), Exteriér (vonkajšie prostredie)
Veľkosť/Typ 100, 300, 400, 500
Spôsob ukotvenia Na strop