Vyberte kategóriu

Potrebujete opticky zväčšiť priestor alebo chcete docieliť minimalistický čistý vzhľad Vášho bývania? Potom zvoľte celosklenené dvere, napríklad do kúpeľne, kde ich zákazníci volia často. Sklenené dvere nielen do kúpeľne sú hitom dnešných dizajnov, ale pôsobia nadčasovo a všestranne.

Sklenené dvere prinášajú nie jednu výhodu. Dvere so sklom aj celosklenené dvere vnášajú do priestoru svetlo a prepojenie medzi priestormi.

Na výber máte viacero variantov sklenených dverí. Priesvitné celosklenené dvere sa vyrábajú z mliečneho, pieskovaného, ​​dymového alebo štruktúrovaného bezpečnostného skla. Sú vhodné všade tam, kde je žiaduce presvetlenie bez priameho priehľadu do priestoru. Priehľadné celosklenené dvere sa vyrábajú z číreho bezpečnostného skla a používajú sa tam, kde je potrebné prepojiť priestor.

V našej ponuke nájdete sklenené dvere z kaleného (tvrdeného) bezpečnostného skla s hrúbkou 8 mm, ktoré je za bežného používania prakticky nerozbitné. V prípade nárazu alebo rozbitia sa toto sklo rozbije na malé tupé časti a zabráni sa tak poraneniu črepinami.

Súčasťou celosklenených dverí je aj možnosť pridania zárubní v rôznych dekoroch.