-20%
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Na stenu (nástenný držiak)
Na stenu (nástenný držiak)
Tvrdý podklad (predný stĺpik)
Tvrdý podklad (predný stĺpik)
Mäkký podklad (predný stĺpik + zemný upevňovací prvok)
Mäkký podklad (predný stĺpik + zemný upevňovací prvok)
Ručné
RAL 1015 mat
RAL 1015 mat
RAL 8014 mat
RAL 8014 mat
RAL 9006 mat
RAL 9006 mat
RAL 9010 mat
RAL 9010 mat
FSM 71319
FSM 71319

Pôvodná cena 476,63 €. Ušetríte 20% (95,32 €) od 381,31 €

ks

Markíza Bora slúži na bočné zatienenie, a tak poskytuje skvelú ochranu pred bočným slnkom, vetrom alebo pohľadmi okoloidúcich a susedov. Svoje využitie nájde predovšetkým na terasách rodinných domov alebo v reštauráciách - jednoducho tam, kde si chcete dopriať trochu súkromia a pohodlia. Vďaka kazetovému prevedeniu je látka markízy chránená pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Markíza sa ovláda ťahaním vyťahovacej lišty s madlom, ktorá sa v koncovej polohe zaisťuje do držiaka umiestneného na protiľahlej stene či stojke. Dodávame v maximálnych rozmeroch 2 x 4,0 m (výška x výsuv). viac

Výrobca: SELT Kód produktu: P00088 Doprava a platba

Markíza Bora

Markíza Bora slúži na bočné zatienenie, a tak poskytuje skvelú ochranu pred bočným slnkom, vetrom alebo pohľadmi okoloidúcich a susedov. Svoje využitie nájde predovšetkým na terasách rodinných domov alebo v reštauráciách - jednoducho tam, kde si chcete dopriať trochu súkromia a pohodlia. Vďaka kazetovému prevedeniu je látka markízy chránená pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Markíza sa ovláda ťahaním vyťahovacej lišty s madlom, ktorá sa v koncovej polohe zaisťuje do držiaka umiestneného na protiľahlej stene či stojke.

Konštrukcia

Konštrukcia markízy je vyrobená z extrudovaného hliníka, čo sa odráža v pevnosti a stabilite celého systému. Dominantným prvkom markízy je kazeta (ochranný box), ktorá chráni zrolovanú látku za nepriaznivého počasia.

Rozmery

Markízu dodávame s výškou 110, 130, 150, 180 a 200 cm a výsuvom 110-400 cm (ľubovoľne v danom rozsahu).

Markízy sa vyrábajú na mieru na základe vašich špecifických požiadaviek a prianí. Využite, prosím, poznámku v objednávke na uvedenie konkrétneho požadovaného výsuvu (konfigurátor v tomto prípade slúži iba ako pomocné vodítko pre kalkuláciu ceny).

Varianty montáže

Zvoľte jeden z dostupných variantov, a to s ukotvením do pevného podkladu alebo do mäkkej zeme (s využitím stojky), či zaistením na protiľahlej stene (pomocou držiaka).

Markýza Bora - montáž do pevného podkladuMarkýza Bora - montáž do měkké země nebo na zeď

Ovládanie

Markíza sa ovláda ručne pomocou madla, ktoré sa v koncovej polohe zaisťuje do protiľahlého profilu umiestneného v stene či stojke. Zamyslite sa nad tým, na akú stranu budete chcieť pohon umiestniť (jedná sa o stranu, kde sa bude nachádzať kazeta).

Farebné prevedenie konštrukcie

Konštrukcia markízy sa povrchovo upravuje metódou práškového lakovania, ktorá oproti klasickým tekutým náterom podobnej hrúbky poskytuje väčšiu ochranu pred koróziou, poškriabaním, odštiepením alebo vyblednutím. Okrem toho je táto metóda šetrnejšia k životnému prostrediu a ponúka atraktívnu paletu farieb. Markíza je dostupná v piatich farebných prevedeniach - ⁠ bielej, grafitovej, striebornej, béžovej a hnedej.

Markýzy - barvy konstrukce

Látky

Pretože látka markízy má nielen ochrannú, ale aj estetickú funkciu, ponúkame vám širokú škálu vzorov látok od popredných európskych výrobcov. V našej ponuke nájdete akrylové tkaniny, vyrobené zo 100% akrylu, poskytujúce skvelú ochranu proti UV žiareniu a zaisťujúce tepelný komfort. Okrem toho majú akrylové tkaniny vysokú odolnosť proti ťahu a roztrhnutiu. Akrylové vlákna sa farbia v chemickom roztoku zaisťujúcom vynikajúcu ochranu proti strate farby a následne impregnujú pomocou prostriedkov TEFLON® alebo SCOTCHGARD™. Impregnačná vrstva vytvára ochrannú bariéru posilňujúcu vodoodpudivé vlastnosti tkaniny (štandardne 330 mm vodný stĺpec, v prípade vodeodolných akrylových tkanín 1000 mm vodného stĺpca) a zabraňujúcu zachytávaniu nečistôt.

Vyberajte zo 150 vzorov (z toho 8 vo vodeodolnom prevedení). Zvolený vzor môžeme na prianie opatriť firemným logom alebo reklamným nápisom. Na zaslanie grafických podkladov využite dopytový formulár.

Markýzy - vzory látek

Celú ponuku markíz nájdete v kategórii Markízy.

Parametre
Elektrický pohon Nie
Manuálny pohon Áno
Výška markízy [cm] 110, 130, 150, 180, 200
Výsuv markízy [cm] 110-120, 121-180, 181-240, 241-300, 301-360, 361-400
Typ markízy Zvislá