-20%
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
70
Univerzálna (stena alebo strop)
Ručné
Variant C
Variant C
Variant D
Variant D
Variant E
Variant E
Žiadny
Žiadny
RAL 1015 mat
RAL 1015 mat
RAL 8014 mat
RAL 8014 mat
RAL 9006 mat
RAL 9006 mat
RAL 9010 mat
RAL 9010 mat
FSM 71319
FSM 71319

Pôvodná cena 335,98 €. Ušetríte 20% (67,19 €) od 268,79 €

ks

Markíza Italia Balcony je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú efektívny spôsob zatienenia svojho balkóna. S týmto modelom dosiahnete úplné zakrytie priestoru medzi zábradlím a stropom. Navíjací mechanizmus je učený pre montáž do stropu alebo do steny, pričom predná lišta sa prichytáva pomocou špeciálnych háčikov, prispôsobených pre montáž na zábradlie, ktorými sú zakončené rozkladacie ramená. Dodávame v maximálnych rozmeroch 5 x 0,7 m (šírka x výsuv). viac

Výrobca: SELT Kód produktu: P00091 Doprava a platba

Markíza Italia Balcony

Markíza Italia Balcony je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú efektívny spôsob zatienenia svojho balkóna. S týmto modelom dosiahnete úplné zakrytie priestoru medzi zábradlím a stropom. Navíjací mechanizmus je učený pre montáž do stropu alebo do steny, pričom predná lišta sa prichytáva pomocou špeciálnych háčikov, prispôsobených pre montáž na zábradlie, ktorými sú zakončené rozkladacie ramená. Dodávame v maximálnych rozmeroch 5 x 0,7 m (šírka x výsuv).

Rozmery

Markízu dodávame so šírkou 110-500 cm (ľubovoľne v danom rozsahu) a výsuvom 70 cm. Výsuv, teda rozmer od fasády do priestoru, je plne regulovateľný až do svojej maximálnej hodnoty. Šírkou sa rozumie rozmer rovnobežný so stenou domu.

Markízy sa vyrábajú na mieru na základe vašich špecifických požiadaviek a prianí. Využite, prosím, poznámku v objednávke na uvedenie konkrétnej požadovanej šírky (konfigurátor v tomto prípade slúži iba ako pomocné vodítko pre kalkuláciu ceny).

Markýza Italia Balcony

Varianty montáže

Uchytenie je univerzálne (do steny alebo stropu). Prednú lištu je možné prichytiť pomocou špeciálnych háčikov, ktorými sú zakončené ramená markízy, v dvoch rôznych polohách, buď na koniec ramien alebo k päte pri zábradlí (viď obrázok).

Markýza Italia Balcony - způsoby uchycení

Markízu odporúčame umiestniť pod strop alebo striešku, pretože navíjací mechanizmus ani látka nie sú chránené pred nepriaznivými vplyvmi počasia.

Ovládanie

Markíza sa ovláda pomocou odnímateľnej kľučky, ktorú dodávame v troch rôznych dĺžkach (150, 180 alebo 220 cm). Dĺžku kľučky zvoľte tak, aby ste ľahko dosiahli na ovládacie oko a mohli ním pohodlne otáčať. Zamyslite sa tiež na tým, na akú stranu budete chcieť ovládanie umiestniť (pri pohľade z exteriéru na ľavej alebo pravej strane).

Farebné prevedenie konštrukcie

Konštrukcia markízy sa povrchovo upravuje metódou práškového lakovania, ktorá oproti klasickým tekutým náterom podobnej hrúbky poskytuje väčšiu ochranu pred koróziou, poškriabaním, odštiepením alebo vyblednutím. Okrem toho je táto metóda šetrnejšia k životnému prostrediu a ponúka atraktívnu paletu farieb. Markíza je dostupná v piatich farebných prevedeniach - ⁠ bielej, grafitovej, striebornej, béžovej a hnedej.

Markýzy - barvy konstrukce

Látky

Pretože látka markízy má nielen ochrannú, ale aj estetickú funkciu, ponúkame vám širokú škálu vzorov látok od popredných európskych výrobcov. V našej ponuke nájdete akrylové tkaniny, vyrobené zo 100% akrylu, poskytujúce skvelú ochranu proti UV žiareniu a zaisťujúce tepelný komfort. Okrem toho majú akrylové tkaniny vysokú odolnosť proti ťahu a roztrhnutiu. Akrylové vlákna sa farbia v chemickom roztoku zaisťujúcom vynikajúcu ochranu proti strate farby a následne impregnujú pomocou prostriedkov TEFLON® alebo SCOTCHGARD™. Impregnačná vrstva vytvára ochrannú bariéru posilňujúcu vodoodpudivé vlastnosti tkaniny (štandardne 330 mm vodný stĺpec, v prípade vodeodolných akrylových tkanín 1000 mm vodného stĺpca) a zabraňujúcu zachytávaniu nečistôt.

Vyberajte zo 150 vzorov (z toho 8 vo vodeodolnom prevedení). Zvolený vzor môžeme na prianie opatriť firemným logom alebo reklamným nápisom. Na zaslanie grafických podkladov využite dopytový formulár.

Markýzy - vzory látek

Volán

Záleží len na vás, či dáte prednosť minimalizmu a zvolíte rovný strih (typ E), alebo preferujete rozmanitosť v podobe volánu typu C (užšie, oblejšie vlnky) alebo D (širšie, ostrejšie vlny). Štandardná výška volánu je 21 cm (+/- 0,5 cm). Za príplatok je možné výšku volánu upraviť v rozmedzí 15-40 cm.

Markýzy - volán typ CMarkýzy - volán typ DMarkýzy - volán typ E

Celú ponuku markíz nájdete v kategórii Markízy.

Parametre
Elektrický pohon Nie
Manuálny pohon Áno
Šírka markízy [cm] 110, 111-170, 171-230, 231-290, 291-350, 351-410, 411-470, 471-500
Výsuv markízy [cm] 70
Typ markízy Balkónová
Uhol sklonu markízy 90°
Volán markízy Áno