Vyberte kategóriu

Terasa je skvelé miesto na odpočinok, ale aj posedenie s priateľmi. Má však jednu nevýhodu. Nie je chránená proti dažďu a slnku. Je možé ju teda využívať len za pekného počasia. Pokiaľ vyberáte vhodné zastrešenie terasy, potom sa zamerajte aj na to, z akej strany na terasu svieti slnko. Bočné slnečné lúče sú veľkým problémom každého, kto má terasu umiestnenú na západ či východ. Aj tento nepríjemný stav vieme riešiť. 

Posuvné zatienenie terás je medzi našimi zákazníkmi stále obľúbenejšie. Materiál zatienenia necháme na vás. Zvoliť môžete klasické drevo, elegantné sklo alebo tieniacu tkaninu vo farbe plotu.

Odporúčame využiť kovanie Helm, Helm Agrar, Hawa alebo Solido 80. Sú určené do - 40°C. Vďaka povrchovej úprave perfektne odolávajú vplyvom počasia. Naviac si môžete vybrať, či budete sekcie posúvať jednotlivo alebo ich budete skladať na seba.

Terasy na Laporte.cz Terasy na Laporte.cz

Ďalšou výhodou využitia posuvného tienenia terás je neobmedzená dĺžka koľajnice. Dokážete tak zatieniť celú dĺžku terasy. Či už má 5 alebo 10 metrov.

Neváhajte nám napísať. Navrhneme pre vás to najlepšie riešenie.

Vaše osobné údaje budú použité k vybaveniu vašej objednávky, zvýšeniu spokojnosti po celú dobu prechádzania tohto webu a k ďalším účelom popísaných na stránke ochrana osobných údajov.