Vyberte kategóriu

Realizace - posuvné okenice Laporte.cz

Uvažujete o zatienení okeníc vášho rodinného domu alebo chaty? Posuvné okenice sú ideálnym a moderným riešením, ktoré šetrí priestor. Na našom e-shope špecializujúcom sa na posuvné systémy nájdete vhodné kovanie a doplnky pre posuvné okenice.

Ponúkame kovanie, ktoré je vhodné pre vonkajšie posuvné okenice. Naše posuvné systémy na okenice sa vyznačujú vysokou kvalitou, dlhou životnosťou a takmer nulovou údržbou. Skvele odolávajú tiež poveternostným vplyvom a je možné ich použiť až do - 40°C.

V našej ponuke nájdete kovanie na posuvné okenice značiek HELM, HELM Agrar, SOLIDO, alebo HAWA.

Na základe vašich požiadaviek a potrieb vám pripravíme ponuku šitú na mieru. Pripravili sme pre vás tiež prehľad najčastejších otázok, aby ste mali čo najviac informácií ešte pred samotným odoslaním dopytu.

Časté otázky ohľadom posuvných okeníc

  1. Vykonávate tiež montáž? Nie, montáž nevykonávame.
  2. Predávate celé okenice? Nepredávame žiadne výplne ani dverné krídla. Výnimku tvoria iba kompletné interiérové sady sklenených a drevených dverí.
  3. Potrebujem k okenici spodné vedenie? Do exteriéru z hľadiska poveternostných vplyvov spodné vedenie jednoznačne odporúčame.
  4. Potrebujem zhotoviť posuvné steny na okenice aj so strechou, existuje také riešenie? Naše posuvné systémy sú pre krídla, ktoré visia vo vertikálnej polohe. Posuvné strešné tienenie teda s našimi produktmi nie je možné zhotoviť.
  5. Chcem terasu zaskliť pomocou bezrámových sklenených výplní je to možné? Nie, vonkajšie kovania si poradí len so sklenenými výplňami opatrenými rámami.
  6. Mám záujem o posuvný systém s elektrickým pohonom, ponúkate aj túto variantu? Do exteriéru bohužiaľ nie, našu ponuku tvoria iba posuvy manuálne.
  7. Chcem mať posuvnú stenu pergoly tvorenú z troch a viacerých krídel, je to možné? Ak budete kotviť koľajnice do stropu, tak môžete mať krídel koľko chcete. V prípade kotvenia koľajníc na stenu výrobca počíta iba s dvojitým držiakom. Ak teda chcete na stenu kotviť viac koľajníc, treba zhotoviť svojpomocne vhodný držiak napríklad pomocou nejakých konzol či L profilov. Či už kotvíte krídla na stenu či na strop, majte vždy na pamäti priestorovú a hmotnostnú náročnosť celého systému. Zostava štyroch krídel za sebou už tvorí pomerne širokú stenu a každé krídlo potrebuje svoje vlastné spodné vedenie.
  8. Z akých výrobcov si v prípade slnolamov môžem vybrať? Hlavným zástupcom oceľových sád je značka HELM. Ponúkame tiež produkty od firmy HAWA.