Vyberte kategóriu

Pergola. Symbol pohody, posedenia s priateľmí aj rodinou, ale aj romantické chvíľky pri západe slnka. Okrem výberu materiálu konštrukcie a strechy by ste nemali zabudnúť na možnosť zatienenia pergoly z bočnej strany. Obzvlášť v prípadoch, kedy vám zapadajúce alebo vychádzajúce slnko svieti priamo do očí. Je tak nízko nad obzorom, že strecha je skôr na ozdobu.

Potom použite posuvné zatienenie pergoly. Veľmi efektívne rieši nepríjemné slnečné lúče. Či už použijete drevo, sklo alebo tieniacu tkaninu. Tak si môžete vychutnávať príjemnú atmosféru s priateľmi a rodinou.

Systém využíva posuv v koľajniciach, takže môžete posúvať celé sekcie, alebo sa môžu harmonikovo skladať. Záleží čisto na vás, ktorú variantu preferujete.

Pergoly na Laporte.czPergoly na Laporte.cz

Pre tieto posuvné systémy odporúčame využiť značku Helm, Helm Agrar, Hawa aj Solido 80. Sú ideálne na vonkajšie použitie. Odolávajú teplotám do - 40°C. Vďaka kvalitným pojazdom majú dlhú životnosť. Naviac môžete zatieniť akokoľvek dlhú stenu. Fantázii sa medze nekladú.

Napíšte nám a spoločne vymyslíme ideálne riešenie priamo pre vás.

Vaše osobné údaje budú použité k vybaveniu vašej objednávky, zvýšeniu spokojnosti po celú dobu prechádzania tohto webu a k ďalším účelom popísaných na stránke ochrana osobných údajov.