Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Pôvodná cena 522,62 €. Ušetríte 29% (151,56 €) 371,06 €

ks
SCRIGNO

Kód produktu: ST37-12 Doprava a platba

Stavebné puzdro Scrigno Stech do muriva 1100 x 1970 mm

Toto Scrigno stavebné puzdro 1100 x 1970 je stavebné puzdro pre porsuvné dvere vhodné do muriva. Scrigno púzdra ponúkame aj ako dverné púzdro do sadrokartónu.

Tento produkt má 2 varianty: 

  • Stavebné puzdro Scrigno do muriva 1100 x 1970 mm - pre dokončenú priečku 105 cm
  • Stavebné puzdro Scrigno do muriva 1100 x 1970 mm - pre dokončenú priečku 125 cm

Scrigno stavebné puzdro do muriva 1100 x 1970 mm obsahuje: 

  • Kapsu
  • Posuvný systém 
  • Posuvné vozíky pre max. nosnosť 120 kg 
  • Spomaľovač dovierania posuvných dverí Scrigno Soft (do 30 kg)

Posuvný systém

Posuvný systém stavebného puzdra Scrigno sa skladá z pojazdovej koľajnice a z 2 ks vozíkov s max. nosnosťou 120 kg bremena. Na posuvný systém je záruka od výrobcu 20 rokov.

Každý vozík má štyri kolieska s priemerom 27 mm, každé koliesko disponuje vlastným ložiskom.

Posuvné dvere do stavebného puzdra sú čoraz častejšie využívanou variantou dverí v interiéri. Dvere pôsobia minimalisticky a nadčasovo aj vďaka stavebnému puzdru. Výhody stavebných puzdier sme spísali do článku “Ako ušetriť miesto? Jednoducho pomocou stavebného puzdra”. 

Kapsa

"Kapsa" stavebného puzdra Scrigno je vyrobená z pozinkovaného plechu s hrúbkou 0,5 mm na bokoch a zadnom profile a 0,8 mm na hornom a spodnom profile. Plechová "kapsa" stavebného puzdra sa vyznačuje zvislým zebrovaním s rozostupom 100 mm. Zebrovanie poskytuje konštrukcii vyššiu pevnosť. Kovová sieť z pozinkovanej ocele, ktorá dopĺňa bok, je pripevnená k boku prostredníctvom spôn, a tak umožňuje vynikajúce prilnutie omietky.

Okrem plechovej kapsy je súčasťou balenia stavebného puzdra Scrigno STECH aj perlinka, ktorá sa umiestňuje v hornej časti, teda v mieste spoja medzi plechovou kapsou a murivom (z oboch strán), a tak chráni omietku proti malým prasklinám.

Toto stavebné puzdro Scrigno je vybavené dvoma spojovacími rozperami, ktoré sú potrebné pre inštaláciu stavebného puzdra.

Súčasťou balenia stavebného puzdra je systém Scrigno Soft, spomalovač dovierania posuvných dverí do 30 kg. 

Expedícia

Dverné puzdrá Scrigno sme schopní expedovať do 3 pracovných dní pri platbe kartou.

Ak sa na dodanie púzdra pre posuvné dvere neponáhľate, do 5 - 10 pracovných dní expedujeme Eclisse púzdra a dverné púzdra Jap. Všetky nami ponúkané stavebné púzdra nájdete v kategórii Stavebné púzdra.

Alternatívy a príslušenstvo

Pokiaľ nepotrebujete stavebné púzdro do muriva, náš sortiment obsahuje aj stavebné puzdrá do sadrokartónu od ďalších výrobcov.

V ponuke nájdete aj posuvné dvere na stenu, posuvné dvere do puzdraklasické falcové otočné dvere alebo bezfalcové interiérové dvere. Doplnky posuvných dverímadlá na posuvné dvere alebo mušle na posuvné dvere. Pokiaľ hľadáte iné, než ponúkané stavebné púzdra, kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. 

Parametre
Použití Zdivo
Šířka 1100 mm
Výška 1970 mm
Tloušťka dokončené příčky 125 mm, 105 mm