Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

394,38 €

ks

Výrobca: SCRIGNO Kód produktu: ST374 Doprava a platba

Stavebné puzdro Scrigno do sadrokartónu 600 x 2100 mm

Scrigno stavebné puzdro pre posuvné dvere do SDK (sadrokartónu) 600 x 2100 mm je stavebné puzdro vhodné do sadrokartónu. Scrigno puzdrá ponúkame aj ako stavebné puzdro do steny

Tento produkt má 2 varianty: 

  • Stavebné puzdro Scrigno do sadrokartónu (SDK) 600 x 2100 mm - pre dokončenú priečku 105 cm
  • Stavebné puzdro Scrigno do sadrokartónu (SDK) 600 x 2100 mm - pre dokončenú priečku 125 cm

Kapsa stavebného puzdra Scrigno je z pozinkovaného plechu s hrúbkou 0,5 mm na bokoch a zadnom profile a 0,8 mm na hornom a spodnom profile.

Plechová kapsa sa vyznačuje zvislým zebrovaním s rozostupom 100 mm, ktoré poskytuje stavebnému puzdru vyššiu pevnosť. Na boku sú vodorovné pozinkované plechové profily s hrúbkou 0,6 mm. Tieto plechové profily zosilujú konštrukciu stavebného puzdra a uľahčujú aplikáciu a upevnenie sadrokartónovej tabule prostredníctvom príslušných vrutov, ktoré sú súčasťou balenia.

Toto stavebné puzdro Scrigno je vybavené dvomi spojovacími rozperami, ktoré sú potrebné k inštalácii stavebného puzdra pre posuvné dvere.

Súčasťou balenia tohoto stavebného puzdra je systém Scrigno Soft, spomaľovač dovierania posuvných dverí do 30 kg.

Posuvný systém:

Posuvný systém stavebného puzdra Scrigno sa skladá z pojazdovej koľajnice a z 2 ks vozíkov s max. nosnosťou 120 kg bremena. Na posuvný systém je záruka od výrobcu 20 rokov.

Každý vozík má štyri kolieska s priemerom 27 mm, každé koliesko disponuje vlastným ložiskom.

Scrigno stavebné puzdro do SDK 600 x 2100 mm obsahuje: 

  • Kapsu
  • Posuvný systém 
  • Posuvné vozíky pre max. nosnosť 120 kg 
  • Spomaľovač dovierania posuvných dverí Scrigno Soft (do 30 kg)

Posuvné dvere do stavebného puzdra sú čoraz častejšie využívanou variantou dverí v interiéri. Dvere pôsobia minimalisticky a nadčasovo aj vďaka stavebnému puzdru. Výhody stavebných puzdier sme spísali do článku “Ako ušetriť miesto? Jednoducho pomocou stavebného puzdra”. 

Expedícia

Dverné puzdrá Scrigno sme schopní expedovať do 3 pracovných dní pri platbe kartou. Ak sa na dodanie púzdra pre posuvné dvere neponáhľate, do 5 - 10 pracovných dní expedujeme Eclisse púzdra a dverné púzdra Jap. Všetky nami ponúkané stavebné púzdra nájdete v kategórii Stavebné púzdra.

Alternatívy a príslušenstvo

Pokiaľ nepotrebujete puzdro do sadrokartónu, náš sortiment obsahuje aj stavebné puzdrá pre posuvné dvere do muriva od ďalších výrobcov.

V ponuke nájdete aj posuvné dvere na stenu, posuvné dvere do puzdraklasické falcové otočné dvere alebo bezfalcové interiérové dvere. Doplnky posuvných dverí sú madlá na posuvné dvere alebo mušle na posuvné dvere. Pokiaľ hľadáte iné, než ponúkané stavebné púzdra, kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. 

Parametre
Použití Sádrokarton
Šířka 600 mm
Výška 2 100 mm
Tloušťka dokončené příčky 125 mm, 105 mm