Stavebné puzdro Scrigno do sadrokartónu 1100 x 1970 mm

Scrigno stavebné puzdro pre posuvné dvere do SDK (sadrokartónu) 1100 x 1970 mm je stavebné puzdro vhodné do sadrokartónu. Scrigno puzdrá ponúkame aj ako stavebné puzdro do steny

Tento produkt má 2 varianty: 

  • Stavebné puzdro Scrigno do sadrokartónu (SDK) 1100 x 1970 mm - pre dokončenú priečku 105 cm
  • Stavebné puzdro Scrigno do sadrokartónu (SDK) 1100 x 1970 mm - pre dokončenú priečku 125 cm

Kapsa stavebného puzdra Scrigno je z pozinkovaného plechu s hrúbkou 0,5 mm na bokoch a zadnom profile a 0,8 mm na hornom a spodnom profile.

Plechová kapsa sa vyznačuje zvislým zebrovaním s rozostupom 100 mm, ktoré poskytuje stavebnému puzdru vyššiu pevnosť. Na boku sú vodorovné pozinkované plechové profily s hrúbkou 0,6 mm. Tieto plechové profily zosilujú konštrukciu stavebného puzdra a uľahčujú aplikáciu a upevnenie sadrokartónovej tabule prostredníctvom príslušných vrutov, ktoré sú súčasťou balenia.

Toto stavebné puzdro Scrigno je vybavené dvomi spojovacími rozperami, ktoré sú potrebné k inštalácii stavebného puzdra pre posuvné dvere.

Súčasťou balenia tohoto stavebného puzdra je systém Scrigno Soft, spomaľovač dovierania posuvných dverí do 30 kg.

Posuvný systém:

Posuvný systém stavebného puzdra Scrigno sa skladá z pojazdovej koľajnice a z 2 ks vozíkov s max. nosnosťou 120 kg bremena. Na posuvný systém je záruka od výrobcu 20 rokov.

Každý vozík má štyri kolieska s priemerom 27 mm, každé koliesko disponuje vlastným ložiskom.

Scrigno stavebné puzdro do SDK 1100 x 1970 mm obsahuje: 

  • Kapsu
  • Posuvný systém 
  • Posuvné vozíky pre max. nosnosť 120 kg 
  • Spomaľovač dovierania posuvných dverí Scrigno Soft (do 30 kg)

Posuvné dvere do stavebného puzdra sú čoraz častejšie využívanou variantou dverí v interiéri. Dvere pôsobia minimalisticky a nadčasovo aj vďaka stavebnému puzdru. Výhody stavebných puzdier sme spísali do článku “Ako ušetriť miesto? Jednoducho pomocou stavebného puzdra”. 

Expedícia

Dverné puzdrá Scrigno sme schopní expedovať do 3 pracovných dní pri platbe kartou. Ak sa na dodanie púzdra pre posuvné dvere neponáhľate, do 5 - 10 pracovných dní expedujeme Eclisse púzdra a dverné púzdra Jap. Všetky nami ponúkané stavebné púzdra nájdete v kategórii Stavebné púzdra.

Alternatívy a príslušenstvo

Pokiaľ nepotrebujete puzdro do sadrokartónu, náš sortiment obsahuje aj stavebné puzdrá pre posuvné dvere do muriva od ďalších výrobcov.

V ponuke nájdete aj posuvné dvere na stenu, posuvné dvere do puzdraklasické falcové otočné dvere alebo bezfalcové interiérové dverePokiaľ hľadáte iné, než ponúkané posuvné dvere do interiéru, kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. 

Parametre
Použití Sádrokarton
Šířka 1100 mm
Výška 1970 mm
Tloušťka dokončené příčky 125 mm