Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

od 13,42 €

ks
HELM

Spojku HELM použijeme v případě, že chceme spojit kolejnicovou dráhu z více dílů kolejnic či oblouků. Stačí důkladně utáhnout její šrouby a průjezd pojezdových kladek/vozíků mezi kolejnicemi bude velmi plynulý a hladký. viac

Kód produktu: 3-102288 Doprava a platba

Spojovacia príruba HELM

Spojku HELM použijeme v prípade, že chceme spojiť koľajnicovú dráhu z viacerých dielov koľajnice či oblúkov. Stačí dôkladne utiahnuť jej skrutky a prejazd pojazdových kladiek/vozíkov medzi koľajnicami bude veľmi plynulý a hladký.

Pozinkovaná oceľ je skvelým materiálom do vonkajších priestorov, avšak využívaná býva aj v interiéri. Svoju obľubu si získala pre väčšiu koróznu odolnosť a nulovú potrebu údržby.

Všetky komponenty na posuvné dvere, ako koľajnice, pojazdy, príruby alebo dorazy nájdete v kategórii kovanie na posuvné dvere. Pokiaľ potrebujete posuvný systém s týmto uchycením, musia byť všetky komponenty v rovnakom variante HELM.  Nabízíme aj sady kovania, tedy nemusíte riešiť zostavenie a kompatibilitu komponentov, jednoducho si vyberiete.

Pokiaľ si neviete rady s výberom správneho kovania, máme špeciálne vytvorený článok Sprievodca výberom kovania pre posuvné dvere. 

Parametre
Materiál Oceľ žlto pasivovaná
Produktový rad HELM
Použitie do Interiér (domáce prostredie), Exteriér (vonkajšie prostredie)
Veľkosť/Typ 100, 300, 400, 500
Spôsob ukotvenia Spojovací prvok