Špecializujeme sa na posuvné systémy a okrem štandardného použitia prevažne vďaka komplexnému stavebnicovému systému HELM sme schopní poskytnúť vám nie len štandardné využitie rustikálneho posuvného systému HELM, ale aj ďalšie možnosti použitia v rámci tohto systému. Vďaka modularite a prispôsobiteľnosti sme sa za dobu, ktorú predávame tieto výrobky stretli s mnohými riešeniami a zákazkami, kde sa dajú produkty HELM použiť. Chceme vás tiež inšpirovať a rozšíriť vaše obzory možností akmými môžete posuvné kovanie HELM využiť.

Vzhľadom k tomu, že posuvný systém je koncipovaný až do nosnosti 2 000 Kg maximálneho zaťaženia či prevozu bremena, využíva sa tento systém tiež na prepravu ťažkých bremien či na uľahčenie práce v ťažkom priemysle. Vďaka tomu riešime mnoho investičných zákaziek v lakovniach a iných výrobných prevádzkach, kde je potrebná automatizácia či zefektívnenie prevádzky.

Okrem toho je možné využiť modulárny systém HELM tiež na zatienenie terás či pergol, alebo ako pojazd pre koľajnicu k zastrešeniu bazénu a mnoho ďalších posuvných možností.

Žiadna položka