Vyberte kategóriu

Len si to predstavte. Sedíte pred domom, slnko páli a vzduch sa nehýbe. Na čele vám naskakujú malé kropaje potu. Pred vami sa odrážajú vábivé vlnky vody, ktoré vás ochladia. Stále častejšie sa ale stretávate s nečistotami vo vode, chcete si predĺžiť kúpaciu sezónu, a v neposlednom rade by ste radi vyriešili bezpečnosť svojich detí. 

Použitie rôznych druhov zakrývacích plachiet je síce riešenie, ale o bezpečnosti sa tu hovoriť moc nedá. Ideálnym riešením je preto zaobstarať si zastrešenie bazénu. Výhody samotného zastrešenia určite poznáte. Nevýhodou je však jeho cena. Tá býva mnohokrát vyššia než zaobstaranie bazénu samotného.

A čo keby ste si posuvné bazénové zastrešenie vyrobili sami? Materiál necháme na vás. Najčastejšie sa používa polykarbonát. Čo vám ale môžeme odporučiť je kovanie. Pre tento spôsob využita použite kovanie od spoločnosti HELM, ktoré nájdete v našej ponuke. Koľajnice jednoducho pripevníte k zemi a pomocou pojazdov posúvate jednotlivé časti zastrešenia.

So samotným riešením vám radi pomôžeme.

Vaše osobné údaje budú použité k vybaveniu vašej objednávky, zvýšeniu spokojnosti po celú dobu prechádzania tohto webu a k ďalším účelom popísaných na stránke ochrana osobných údajov.