Zarábajte na internete so špecialistom v predaji a montáži posuvných dverí.

Máte webové stránky? A chcete byť našim partnerom, ktorý dostane za každú objednávku realizovanú prostredníctvom vášho webu províziu? Potom ste na správnom mieste!

Čo vám môžeme ponúknuť?

Vysoké provízie

Za každú objednávku realizovanú prostredníctvom vášho webu získate províziu vo výške 5 %. Objednávky sú aj v stovkách eur. Pokiaľ si niekto kúpi 2 ks sady kovania na posuvné dvere v hodnote 350,- €, získate províziu vo výške až 17,50 €.

Partnerské zľavy

Sme špecialisti v predaji kovania na posuvné dvere a predávame ten najkvalitnejší sortiment na našom trhu. Všetky údaje sú u nás v úplnom bezpečí, okrem toho ponúkame našim zákazníkom tiež montáž. Zákazníkom, ktorí k nám prídu prostredníctvom vášho webu zaručujeme kvalitný servis od objednávky až po samotné doručenie vybraného tovaru ku dverám.

Nástroje k úspechu

Poskytneme vám prvotriednu grafiku, ktorú budete môcť použiť na Vašom webe k tomu, aby ste dokázali priviesť čo najväčšie množstvo zákazníkov a dosahovať tým vysoké provízie. Každý mesiac vám zašleme štatistiky výkonu vášho webu a môžeme vám poskytnúť poradenstvo v oblasti zvyšovania výkonu.

Súhrn dôležitých informácií

Výška provízie Koho hľadáme

• 5 %

pre veľkých partnerov podmienky na mieru

Aj vy sa môžete stať veľkým partnerom!

odborné weby, obsahové aj informačné

cenové porovnávače malé i veľké

blogy, fóra, portály, katalógy

e-shopy s podobným či doplnkovým sortimentom